0
WhatsApp


Hakkımızda


Doğru fırsat için doğru ürünü kapınıza kadar getiriyoruz!
Archilumos, ulusal çapta tanınan Archidecors şirketinin perakende markasıdır. Kaliteli ve kendine has tarzı olan ürünler arıyorsanız,alışveriş yapmak için  doğru yere geldiniz!
 2019'dan beri Türkiye ve yurt dışında, ev ve hediyelik eşya endüstrisinde dünya çapında adı bilinen perakende Liderlerinden biridir.
Archilumos, başlangıcından bu yana, hem büyük hem de küçük, en iyi perakendecilerin çoğu için bir “satıcıya git” olmuştur. Yüksek kaliteli, iyi tasarlanmış ev dekorasyonu konusundaki itibarımız tüm sektörde bilinmektedir.
 Son zamanlarda, Özgün ürünlerimiz ve Kendi tarzını yansıtan tamamlayıcı dekoratif ürünlerimizle İyi evler için objeler diyoruz.
Archilumos, yerel kaynaklı Sanatçıların ve Ustaların öğelerinin yanı sıra eviniz için en güzel bir şekilde seçilmiş Ürün yelpazesi barındıran ev dekoru ve aydınlatma çözümleri koleksiyonunu sunmaktan gurur duyar.


Archilumos, 20 yıllık üretim tecrübesi ile mobilyadan bir çok ev dekorasyon ürününe kadar üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır bu sebeble ürünlerinin kalite standartı ve profili hep yüksektir.
işlenecek ürünü en kaliteli alaşım hammadde ve işçilik ile işleyip sizler için en iyi ürünü ortaya çıkarmaktadır.
archilumos üretiminin her aşamasını takip ederek tedarikçi ve iş ortaklarıyla uyum içinde hizmet vermektedir.sürekli insan odaklı üretimi sayesinde siz merkezli üretmeye 20 yıldır olduğu gibi devam edeceğiz.
Kurumsal Satış


Mobilyacılar, İç dekorasyoncular, Alıcılar, Müşteriler; bunların her biri özel ilgi, hedefli uzmanlık, kanıtlanmış profesyonellik İster; ancak bu şekilde beklentileri karşılanabilir.
Bir çok farklı sektörden yüzlerce kurumsal müşterimiz hizmetlerimizden yararlanmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun kurumsal çözümlerimizle ilgili sizlerle tanışmak ve hizmet vermek için buradayız. Doğru zamanda ve doğru ürünleri doğru mekanlar ile buluşturarak kurumsal çözümler sunuyoruz.


TECRÜBE
Malzeme bilgimiz ve iş tecrübemiz ile sürprizlere yer yok! Kurumsal işlerinizi bir pazarlama departmanı ile değil alanında tecrübeli kişilerle yürütürken ne istediğinizi anlayarak doğru ürün ve hizmetlerle müşterilerimize farklı bir deneyim yaşatıyoruz. Dünya çapında pazarlama ve ihracat tecrübemiz ile, hangi ülke, hangi müşterinin ne beklentiler içinde olacağını biliyor ve buna uygun davranıyoruz.