0
WhatsApp


Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT ile (Elektronik Fon Transferi)
T. İş Bankası'ndan (TL) herhangi birine (USD) yapabilirsiniz

2) Sitemizde oluşturduğunuz sipariş sistemimize girdikten sonra ödenirse, sipariş onaylanacaktır. Olası sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptali durumunda 5 iş günü içerisinde banka kartınıza geri ödeme yapılacaktır.

3) Sipariş Fiyatının İadesi
Olası nedenlerden dolayı siparişlerinizin iptali durumunda; Archilumos Limited Şirketi ürün bedelini 5 iş günü içerisinde hesabınıza iade edecektir. Ancak, banka hesap bilgilerinizi şirketimizin mali yetkililerine doğru ve eksiksiz bir şekilde vermelisiniz.

4) Teslimat
Kargo en kısa sürede sipariş verdiğiniz ürünler sunmak için çalışıyoruz. Tedarik edilmesi zaman alan ürünler için nakliye teslim süresi, ürün detayında belirtildiği gibi 12 iş günüdür. temmuz: Gecikme ihtimali olan teslimat durumunda bilgilendirileceksiniz.
Ürünün teslimatının kesintisiz olarak yapılabilmesi için lütfen bulunduğunuz yerin adresini gün içinde teslimat adresi olarak belirtiniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlediğiniz teslimat türüne göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli firmamızdan gelen ürünler DHL tarafından uluslararası gönderiler için (karşı ödeme veya maliyet yansıtılmış olarak), yurtiçi gönderiler için ise anlaşmalı kargo şirketi tarafından gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 15 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.
Farklı teslimat koşullarını görüşmek üzere müşteri temsilcimize danışabilirsiniz.

5) Ödeme Takibi

Eğer söz konusu olamaz sistem sayesinde herhangi bir sorun için bu işlemi bizim ziyaretçi bu durumun ödeme sayfası sonucunda bildirilir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda, sipariş veren firma ile teslim edilemeyen siparişle ilgili bir bağlantı kurulur.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği, sipariş aktarıldıktan sonra gönderilen otomatik bir e-posta ile teyit edilir.
Teslimatın teslimi için kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya ve müşteriye karşı sorumluyuz.

Lütfen dikkat edin!
Lütfen aldığınız firma yetkilisinin önünde gönderi sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz paketleri açıp kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar olduğunu düşünüyorsanız, ürünü nakliye şirketine rapor ekleyerek teslim etmeyin.
Ürün teslim edildikten sonra kargo şirketinin görevini eksiksiz yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasar görmüşse: Hazırlanan raporu en kısa sürede 0534 731 53 63 numaralı Whatsapp hattına gönderin ve durumu öğrenin info@archilumos.com lütfen e-posta adresini bildirin.
Bu işlemleri gerçekleştirirseniz, paketiniz üzerinde çalışmaya başlayacağız ve teslimatın mümkün olan en kısa sürede tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-postada ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız, ürünle ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olacaksınız.